GameAvant

Crush Crush

PC · Mobile · Switch

IGDB

65%

29 bedømmelser

Steam:

88%

28.530 anmeldelser

Fakta

Platforme
PC · Mobile · Switch
Udgivelsesdato
4. oktober 2016
Sværhedsgrad
2/5 (anslået)
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej
Steam Deck
Spilbar
Mikrotransaktioner
Ja

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke platforme findes Crush Crush til?
Crush Crush findes til PC · Mobile · Switch.
Har Crush Crush co-op?
Nej, Crush Crush er kun for én spiller.
Findes Crush Crush på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.
Virker Crush Crush på Steam Deck?
Spilbar

Spil der ligner Crush Crush

Se alle spil der ligner Crush Crush →

HuniePop 2: Double Date

Sexual Content · Hentai · Nudity · Dating Sim · Erotic

Spilside →

Monster Girl Island: Prologue

Sexual Content · Nudity · Hentai · Erotic · Visual Novel

Spilside →

Come Home

Sexual Content · Nudity · Erotic · Visual Novel · Free to Play

Spilside →

HuniePop

Nudity · Sexual Content · Dating Sim · Hentai · Erotic

Spilside →

Man of the House

Sexual Content · Nudity · Erotic · Romance · Hentai

Spilside →

Nekopara Vol. 1

Hentai · Sexual Content · Nudity · Visual Novel · Romance

Spilside →