GameAvant

Earthworm Jim 2

IGDB

76%

121 bedømmelser

Fakta

Platforme
Ingen
Udgivelsesdato
15. november 1995
Spilletid
Omkring 5 timer
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Hvor langt er Earthworm Jim 2?
Cirka 5 timer for at gennemføre hovedhistorien.
Har Earthworm Jim 2 co-op?
Nej, Earthworm Jim 2 er kun for én spiller.
Findes Earthworm Jim 2 på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.

Spil der ligner Earthworm Jim 2

Se alle spil der ligner Earthworm Jim 2 →

Earthworm Jim

Platform · Shooter · Comedy · falling object · sega channel

Spilside →

Uncharted: Golden Abyss

Platform · Shooter · Third person · Action · Single player

Spilside →

Mega Man X2

Platform · Shooter · Science fiction · gravity · checkpoints

Spilside →

Toki

Platform · Shooter · Side view · Action · Single player

Spilside →

The NewZealand Story

Platform · Shooter · Side view · Action · Single player

Spilside →

Jazz Jackrabbit 2

Platform · Shooter · Comedy · falling object · vore

Spilside →