GameAvant

Katamari Damacy Reroll

PlayStation · PC · Xbox · Switch

IGDB

84%

105 bedømmelser

Steam:

93%

4.939 anmeldelser

Tilgængelighed

Hvor du kan spille

Steam

19,99 €

Køb

Fakta

Platforme
PlayStation · PC · Xbox · Switch
Udgivelsesdato
6. december 2018
Sværhedsgrad
1/5 (anslået)
Spiltilstande
Sofa-co-op: op til 2
Dansk tekst
Nej
Steam Deck
Verificeret
Mikrotransaktioner
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke platforme findes Katamari Damacy Reroll til?
Katamari Damacy Reroll findes til PlayStation · PC · Xbox · Switch.
Har Katamari Damacy Reroll co-op?
Ja — Sofa-co-op: op til 2.
Findes Katamari Damacy Reroll på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.
Virker Katamari Damacy Reroll på Steam Deck?
Verificeret
Hvad koster Katamari Damacy Reroll?
19,99 € på Steam.

Spil der ligner Katamari Damacy Reroll

Se alle spil der ligner Katamari Damacy Reroll →

We Love Katamari Reroll + Royal Reverie

tiny protagonist · collecting · Cute · Great Soundtrack · Surreal

Spilside →

Figment

Surreal · Great Soundtrack · Colorful · Cute · Funny

Spilside →

Botanicula

Surreal · Colorful · Cute · Casual · Funny

Spilside →

Pikuniku

Cute · Casual · Great Soundtrack · Funny · Colorful

Spilside →

Jazzpunk: Director's Cut

Surreal · Comedy · humor · Funny · Great Soundtrack

Spilside →

Donut County

Cute · Casual · Great Soundtrack · Funny · Comedy

Spilside →

Spil sammen

Samme sofa

Op til 2 spillere

Tjek det for din gruppe