GameAvant

LittleBigPlanet PS Vita

IGDB

84%

21 bedømmelser

Fakta

Platforme
Ingen
Udgivelsesdato
19. september 2012
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Har LittleBigPlanet PS Vita co-op?
Nej, LittleBigPlanet PS Vita er kun for én spiller.
Findes LittleBigPlanet PS Vita på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.

Spil der ligner LittleBigPlanet PS Vita

Se alle spil der ligner LittleBigPlanet PS Vita →

Sonic Rush Adventure

Platform · Side view · Multiplayer · Single player

Spilside →

Kirby's Return to Dream Land Deluxe

Platform · Co-operative · Side view · Multiplayer · Single player

Spilside →

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

Platform · Single player

Spilside →

The NewZealand Story

Platform · Side view · Multiplayer · Single player

Spilside →

LittleBigPlanet

Platform · Side view · Single player

Spilside →