GameAvant

Pokémon Ruby Version

IGDB

81%

365 bedømmelser

Fakta

Platforme
Ingen
Udgivelsesdato
21. november 2002
Spilletid
Omkring 18 timer
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Hvor langt er Pokémon Ruby Version?
Cirka 18 timer for at gennemføre hovedhistorien.
Har Pokémon Ruby Version co-op?
Nej, Pokémon Ruby Version er kun for én spiller.
Findes Pokémon Ruby Version på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.

Spil der ligner Pokémon Ruby Version

Se alle spil der ligner Pokémon Ruby Version →

Pokémon Sapphire Version

nintendo e-reader · e-reader · real time game clock · trading · collecting

Spilside →

Pokémon LeafGreen Version

nintendo e-reader · e-reader · science · trading · collecting

Spilside →

Mega Man Zero 3

nintendo e-reader · e-reader · fan translation - portuguese · Side view · Multiplayer

Spilside →

Animal Crossing

nintendo e-reader · e-reader · real time game clock · Kids · Fantasy

Spilside →

Mario vs. Donkey Kong

nintendo e-reader · e-reader · fan translation - portuguese · Side view · Action

Spilside →

Dissidia 012 Final Fantasy

jrpg · Role-playing (RPG) · Fantasy · Adventure · Multiplayer

Spilside →