GameAvant

Star Fox 64 3D

IGDB

80%

59 bedømmelser

Fakta

Platforme
Ingen
Udgivelsesdato
17. juli 2011
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Har Star Fox 64 3D co-op?
Nej, Star Fox 64 3D er kun for én spiller.
Findes Star Fox 64 3D på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.

Spil der ligner Star Fox 64 3D

Se alle spil der ligner Star Fox 64 3D →

Star Fox

Shooter · rail shooter · talking animals · flight · Science fiction

Spilside →

GunZ: The Duel

Shooter · Third person · Action · Multiplayer · Single player

Spilside →

Star Fox 64

Shooter · rail shooter · talking animals · Science fiction · flight

Spilside →

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

stereoscopic 3d · Third person · Action · Single player

Spilside →

Panzer Dragoon Orta

Shooter · rail shooter · flight · Science fiction · Third person

Spilside →