GameAvant

Tekken Tag Tournament

IGDB

80%

130 bedømmelser

Fakta

Platforme
Ingen
Udgivelsesdato
1. juli 1999
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Har Tekken Tag Tournament co-op?
Nej, Tekken Tag Tournament er kun for én spiller.
Findes Tekken Tag Tournament på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.

Spil der ligner Tekken Tag Tournament

Se alle spil der ligner Tekken Tag Tournament →

Tekken 3

Fighting · taekwondo · playing dead · no blood · bad parents

Spilside →

Tekken 2

Fighting · kangaroo · taekwondo · no blood · bad parents

Spilside →

Virtua Fighter 5

Fighting · evo championship series · no blood · rivalry · in-game moves list

Spilside →

SoulCalibur II

Fighting · taekwondo · evo championship series · random character selection · no blood

Spilside →

Dead or Alive 2

Fighting · karate · in-game moves list · kung fu · tag teaming

Spilside →

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

Fighting · Action · Third person · Multiplayer · Single player

Spilside →