GameAvant

Totally Accurate Battlegrounds

PC

IGDB

60%

34 bedømmelser

Steam:

88%

87.801 anmeldelser

Fakta

Platforme
PC
Udgivelsesdato
5. juni 2018
Sværhedsgrad
2/5 (anslået)
Spiltilstande
PvP
Dansk tekst
Nej
Steam Deck
Spilbar
Mikrotransaktioner
Ja

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke platforme findes Totally Accurate Battlegrounds til?
Totally Accurate Battlegrounds findes til PC.
Har Totally Accurate Battlegrounds co-op?
Ja — PvP.
Findes Totally Accurate Battlegrounds på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.
Virker Totally Accurate Battlegrounds på Steam Deck?
Spilbar

Spil der ligner Totally Accurate Battlegrounds

Se alle spil der ligner Totally Accurate Battlegrounds →

Fall Guys

Battle Royale · Massively Multiplayer · Family Friendly · Physics · Multiplayer

Spilside →

Super Animal Royale

Battle Royale · Massively Multiplayer · Character Customization · Family Friendly · Comedy

Spilside →

Blood Strike

Battle Royale · Massively Multiplayer · FPS · Multiplayer · Shooter

Spilside →

Amazing Frog?

Physics · ragdoll physics · Character Customization · Family Friendly · Comedy

Spilside →

Apex Legends

Battle Royale · FPS · Multiplayer · Shooter · Character Customization

Spilside →

Goat Simulator 3

Physics · Character Customization · Simulation · Family Friendly · Sandbox

Spilside →

Spil sammen

Tjek det for din gruppe