GameAvant

WarioWare: Twisted!

IGDB

83%

27 bedømmelser

Fakta

Platforme
Ingen
Udgivelsesdato
14. oktober 2004
Spiltilstande
Kun én spiller
Dansk tekst
Nej

Ofte stillede spørgsmål

Har WarioWare: Twisted! co-op?
Nej, WarioWare: Twisted! er kun for én spiller.
Findes WarioWare: Twisted! på dit sprog?
Ikke bekræftet — tjek butikssiden for dit sprog.

Spil der ligner WarioWare: Twisted!

Se alle spil der ligner WarioWare: Twisted! →

WarioWare Gold

wario · Arcade · Side view · Action · Single player

Spilside →

WarioWare: Get It Together!

wario · minigames · Arcade · Action · Side view

Spilside →

WarioWare, Inc.: Mega Party Games!

wario · Arcade · Puzzle · Side view · Action

Spilside →

Wario Land II

wario · Action · Side view · Single player

Spilside →

Super Puzzle Fighter II Turbo

Arcade · Puzzle · Side view · Single player

Spilside →

Mario Kart 8 Deluxe

wario · Arcade · Third person · Action · Single player

Spilside →