GameAvant

Devil May Cry

PlayStation

IGDB

83%

383 arviota

Faktat

Alustat
PlayStation
Julkaisupäivä
23. elokuuta 2001
Pituus
Noin 15 tuntia
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka pitkä Devil May Cry on?
Noin 15 tuntia päätarinan läpäisyyn.
Millä alustoilla Devil May Cry on saatavilla?
Devil May Cry on saatavilla alustoilla PlayStation.
Onko pelissä Devil May Cry co-op-tila?
Ei, Devil May Cry on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä Devil May Cry tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.

Ratchet & Clank: Going Commando

upgradable weapons · Adventure · Third person · Action · Single player

Pelisivu →

Devil May Cry 3: Dante's Awakening - Special Edition

Hack and slash/Beat 'em up · Fantasy · Adventure · Third person · Action

Pelisivu →

Monster Hunter Generations Ultimate

Hack and slash/Beat 'em up · Fantasy · Third person · Action · Single player

Pelisivu →

Champions of Norrath: Realms of EverQuest

Hack and slash/Beat 'em up · Fantasy · Action · Single player

Pelisivu →

Hyrule Warriors: Definitive Edition

Hack and slash/Beat 'em up · Fantasy · Third person · Action · Single player

Pelisivu →

Shadowgate

castle · gothic · Fantasy · Adventure · Single player

Pelisivu →