GameAvant

.Hack//Infection

PlayStation

IGDB

76%

26 arviota

Faktat

Alustat
PlayStation
Julkaisupäivä
20. kesäkuuta 2002
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Millä alustoilla .Hack//Infection on saatavilla?
.Hack//Infection on saatavilla alustoilla PlayStation.
Onko pelissä .Hack//Infection co-op-tila?
Ei, .Hack//Infection on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä .Hack//Infection tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.

Dragon Ball: Advanced Adventure

Hack and slash/Beat 'em up · based on - anime · based on - tv show · anime · Action

Pelisivu →

Monster Hunter Generations Ultimate

Hack and slash/Beat 'em up · Role-playing (RPG) · Third person · Action · Single player

Pelisivu →

Dissidia 012 Final Fantasy

jrpg · Role-playing (RPG) · Third person · Action · Single player

Pelisivu →

Champions of Norrath: Realms of EverQuest

Hack and slash/Beat 'em up · Role-playing (RPG) · Action · Single player

Pelisivu →

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time

Hack and slash/Beat 'em up · based on - tv show · Science fiction · Action · Single player

Pelisivu →

Nier Replicant

Hack and slash/Beat 'em up · Role-playing (RPG) · Science fiction · Third person · Single player

Pelisivu →