GameAvant

Final Fight

Mobile

IGDB

79%

150 arviota

Faktat

Alustat
Mobile
Julkaisupäivä
25. marraskuuta 1989
Pituus
Noin 1 tuntia
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka pitkä Final Fight on?
Noin 1 tuntia päätarinan läpäisyyn.
Millä alustoilla Final Fight on saatavilla?
Final Fight on saatavilla alustoilla Mobile.
Onko pelissä Final Fight co-op-tila?
Ei, Final Fight on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä Final Fight tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.

Final Fight 2

Hack and slash/Beat 'em up · Arcade · continue countdown · nintendo power · drop-in drop-out

Pelisivu →

Final Fight 3

Hack and slash/Beat 'em up · Arcade · continue countdown · drop-in drop-out · vigilante

Pelisivu →

Double Dragon II: The Revenge

Hack and slash/Beat 'em up · Arcade · vigilante · competitive co-op · bromance

Pelisivu →

Super Double Dragon

Hack and slash/Beat 'em up · vigilante · bromance · brawler · hand-to-hand combat

Pelisivu →

Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara

Hack and slash/Beat 'em up · Arcade · drop-in drop-out · boss assistance · branching storyline

Pelisivu →

Streets of Rage

Hack and slash/Beat 'em up · drop-in drop-out · vigilante · competitive co-op · environmental kill

Pelisivu →