GameAvant

Fire Emblem Awakening

IGDB

88%

281 arviota

Faktat

Alustat
Ei mitään
Julkaisupäivä
19. huhtikuuta 2012
Pituus
Noin 36 tuntia
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka pitkä Fire Emblem Awakening on?
Noin 36 tuntia päätarinan läpäisyyn.
Onko pelissä Fire Emblem Awakening co-op-tila?
Ei, Fire Emblem Awakening on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä Fire Emblem Awakening tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.

Pelejä kuten Fire Emblem Awakening

Näytä kaikki pelit kuten Fire Emblem Awakening →

Fire Emblem

Tactical · Turn-based strategy (TBS) · Warfare · rock paper scissors · movement penalty

Pelisivu →

Fire Emblem: Radiant Dawn

Tactical · Turn-based strategy (TBS) · Warfare · rock paper scissors · movement penalty

Pelisivu →

Valkyria Chronicles 2

Tactical · class change · Turn-based strategy (TBS) · Warfare · permadeath

Pelisivu →

Advance Wars: Dual Strike

Warfare · Tactical · Turn-based strategy (TBS) · movement penalty · grid-based movement

Pelisivu →

Vandal Hearts

Tactical · Turn-based strategy (TBS) · class change · healer · grid-based movement

Pelisivu →

Jagged Alliance

Warfare · Tactical · Turn-based strategy (TBS) · tactical turn-based combat · Strategy

Pelisivu →