GameAvant

Full Metal Furies

PC · Xbox · Switch

IGDB

82%

20 arviota

Steam:

91%

2 108 arvostelua

Saatavuus

Missä voit pelata

Steam

19,50 €

Osta

Faktat

Alustat
PC · Xbox · Switch
Julkaisupäivä
17. tammikuuta 2018
Vaikeustaso
4/5 (arvio)
Pelitilat
Verkossa: enintään 4 · Sohva-co-op: enintään 4
Suomenkielinen teksti
Ei
Steam Deck
Pelattava
Mikromaksut
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Millä alustoilla Full Metal Furies on saatavilla?
Full Metal Furies on saatavilla alustoilla PC · Xbox · Switch.
Onko pelissä Full Metal Furies co-op-tila?
Kyllä — Verkossa: enintään 4 · Sohva-co-op: enintään 4.
Onko pelissä Full Metal Furies tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.
Toimiiko Full Metal Furies Steam Deckillä?
Pelattava
Mitä Full Metal Furies maksaa?
19,50 € Steamissa.

Charlie Murder

Beat 'em up · 4 Player Local · Co-op · RPG · Hack and slash/Beat 'em up

Pelisivu →

Castle Crashers

Beat 'em up · 4 Player Local · Local Co-Op · Co-op · Online Co-Op

Pelisivu →

Shank 2

Beat 'em up · Local Co-Op · Hack and slash/Beat 'em up · Co-op · Action

Pelisivu →

Shank

Beat 'em up · Local Co-Op · Hack and slash/Beat 'em up · Action · Indie

Pelisivu →

River City Girls

Beat 'em up · Local Co-Op · Female Protagonist · Pixel Graphics · Hack and slash/Beat 'em up

Pelisivu →

Streets of Rage 4

Beat 'em up · Local Co-Op · Hack and slash/Beat 'em up · Action · Online Co-Op

Pelisivu →

Pelatkaa yhdessä

Verkossa

Enintään 4 pelaajaa

Samalla sohvalla

Enintään 4 pelaajaa

Tarkista porukallesi