

Phase Zero
PC
Faktat
- Alustat
- PC
- Julkaisupäivä
- 31. joulukuuta 2026
- Pelitilat
- Vain yksinpeli
- Suomenkielinen teksti
- Ei
Usein kysytyt kysymykset
- Millä alustoilla Phase Zero on saatavilla?
- Phase Zero on saatavilla alustoilla PC.
- Onko pelissä Phase Zero co-op-tila?
- Ei, Phase Zero on vain yhden pelaajan peli.
- Onko pelissä Phase Zero tekstiä omalla kielelläsi?
- Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.