GameAvant

River Raid

PC · Xbox

IGDB

82%

42 arviota

Faktat

Alustat
PC · Xbox
Julkaisupäivä
1. joulukuuta 1982
Pituus
Noin 1 tuntia
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka pitkä River Raid on?
Noin 1 tuntia päätarinan läpäisyyn.
Millä alustoilla River Raid on saatavilla?
River Raid on saatavilla alustoilla PC · Xbox.
Onko pelissä River Raid co-op-tila?
Ei, River Raid on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä River Raid tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.

Top Gunner

bpjm indexed · vertical scrolling · Racing · Arcade · modern military

Pelisivu →

Commando

bpjm indexed · Shooter · vertical scrolling · shoot 'em up · helicopter

Pelisivu →

Mercs

vertical scrolling · Arcade · helicopter · modern military · modern warfare

Pelisivu →

1943: The Battle of Midway

vertical scrolling · Arcade · airplane · shoot 'em up · Shooter

Pelisivu →

Raiden

vertical scrolling · Arcade · shoot 'em up · Shooter · Bird view / Isometric

Pelisivu →

Zaxxon

never-ending · Arcade · shoot 'em up · Shooter · Bird view / Isometric

Pelisivu →