GameAvant

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Xbox · PC · PlayStation

IGDB

85%

150 arviota

Steam:

81%

106 877 arvostelua

Saatavuus

Missä voit pelata

Steam

59,99 €

Osta

Faktat

Alustat
Xbox · PC · PlayStation
Julkaisupäivä
20. marraskuuta 2024
Pituus
Noin 72 tuntia
Vaikeustaso
3/5 (arvio)
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei
Steam Deck
Ei tuettu
Mikromaksut
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka pitkä S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl on?
Noin 72 tuntia päätarinan läpäisyyn.
Millä alustoilla S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl on saatavilla?
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl on saatavilla alustoilla Xbox · PC · PlayStation.
Onko pelissä S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl co-op-tila?
Ei, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.
Toimiiko S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl Steam Deckillä?
Ei tuettu
Mitä S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl maksaa?
59,99 € Steamissa.

Pelejä kuten S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Näytä kaikki pelit kuten S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl →

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Post-apocalyptic · Open World · FPS · Survival · Atmospheric

Pelisivu →

Metro Exodus: Enhanced Edition

Post-apocalyptic · FPS · Open World · Survival · Shooter

Pelisivu →

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Post-apocalyptic · FPS · Open World · Survival · Atmospheric

Pelisivu →

Fallout 4

Post-apocalyptic · Open World · FPS · Survival · Exploration

Pelisivu →

Fallout 3

Post-apocalyptic · Open World · FPS · RPG · Exploration

Pelisivu →

Rage

Post-apocalyptic · FPS · Open World · Shooter · Survival

Pelisivu →