GameAvant

Zombie Night Terror

PC · Mobile · Switch

IGDB

78%

16 arviota

Steam:

93%

3 352 arvostelua

Saatavuus

Missä voit pelata

Steam

12,79 €

Osta

Faktat

Alustat
PC · Mobile · Switch
Julkaisupäivä
20. heinäkuuta 2016
Vaikeustaso
4/5 (arvio)
Pelitilat
Vain yksinpeli
Suomenkielinen teksti
Ei
Steam Deck
Pelattava
Mikromaksut
Ei

Usein kysytyt kysymykset

Millä alustoilla Zombie Night Terror on saatavilla?
Zombie Night Terror on saatavilla alustoilla PC · Mobile · Switch.
Onko pelissä Zombie Night Terror co-op-tila?
Ei, Zombie Night Terror on vain yhden pelaajan peli.
Onko pelissä Zombie Night Terror tekstiä omalla kielelläsi?
Ei vahvistettu — tarkista kielituki kauppasivulta.
Toimiiko Zombie Night Terror Steam Deckillä?
Pelattava
Mitä Zombie Night Terror maksaa?
12,79 € Steamissa.

Organ Trail

Zombies · Pixel Graphics · Strategy · Indie · Comedy

Pelisivu →

Left 4 Dead 2

Zombies · Horror · Gore · Action · Survival

Pelisivu →

Nation Red

Zombies · Gore · Horror · Indie · Action

Pelisivu →

Dead Rising

Zombies · Gore · Horror · Comedy · Action

Pelisivu →

Dead Rising 2

Zombies · Gore · Horror · Comedy · Action

Pelisivu →

Death Road to Canada

Zombies · Pixel Graphics · Horror · Indie · Comedy

Pelisivu →