GameAvant

Amnesia: Memories

PC · Switch

IGDB

62%

21 vurderinger

Steam:

92%

3 721 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

110 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PC · Switch
Utgivelsesdato
19. desember 2013
Spilletid
Omtrent 28 timer
Vanskelighetsgrad
3/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Støttes ikke
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Amnesia: Memories?
Rundt 28 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Amnesia: Memories til?
Amnesia: Memories finnes til PC · Switch.
Har Amnesia: Memories co-op?
Nei, Amnesia: Memories er bare for én spiller.
Finnes Amnesia: Memories på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Amnesia: Memories på Steam Deck?
Støttes ikke
Hva koster Amnesia: Memories?
110 kr på Steam.

Spill som ligner Amnesia: Memories

Se alle spill som ligner Amnesia: Memories →

Nekopara: Catboys Paradise

Otome · Visual Novel · Dating Sim · Romance · Female Protagonist

Spillside →

Cinderella Phenomenon

Otome · Visual Novel · Romance · Dating Sim · Female Protagonist

Spillside →

Hatoful Boyfriend

Otome · Visual Novel · Dating Sim · Romance · Anime

Spillside →

A Date with Death

Otome · Dating Sim · Visual Novel · Romance · Multiple Endings

Spillside →

Our Life: Beginnings & Always

Otome · Visual Novel · Romance · Dating Sim · Multiple Endings

Spillside →

Aokana: Four Rhythms Across the Blue

Visual Novel · Romance · Dating Sim · Anime · Drama

Spillside →