GameAvant

Chained Echoes

PlayStation · PC · Xbox · Switch

IGDB

87%

32 vurderinger

Steam:

88%

7 713 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

176 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PlayStation · PC · Xbox · Switch
Utgivelsesdato
8. desember 2022
Vanskelighetsgrad
3/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Verifisert
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes Chained Echoes til?
Chained Echoes finnes til PlayStation · PC · Xbox · Switch.
Har Chained Echoes co-op?
Nei, Chained Echoes er bare for én spiller.
Finnes Chained Echoes på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Chained Echoes på Steam Deck?
Verifisert
Hva koster Chained Echoes?
176 kr på Steam.

Spill som ligner Chained Echoes

Se alle spill som ligner Chained Echoes →

Octopath Traveler

JRPG · Turn-Based · RPG · Pixel Graphics · Turn-Based Combat

Spillside →

Octopath Traveler II

JRPG · Turn-Based · RPG · Pixel Graphics · Turn-Based Combat

Spillside →

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

JRPG · RPG · Turn-Based · Turn-Based Combat · Mechs

Spillside →

Cosmic Star Heroine

JRPG · RPG · Turn-Based Combat · Pixel Graphics · Turn-Based

Spillside →

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III

RPG · JRPG · Turn-Based · Turn-Based Combat · turn-based rpg

Spillside →

Sea of Stars

JRPG · Turn-Based Combat · Pixel Graphics · RPG · Party-Based RPG

Spillside →