GameAvant

Dreamfall Chapters

PlayStation · PC · Xbox

IGDB

79%

94 vurderinger

Steam:

82%

3 213 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

249 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PlayStation · PC · Xbox
Utgivelsesdato
21. oktober 2014
Spilletid
Omtrent 25 timer
Vanskelighetsgrad
3/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Spillbar
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Dreamfall Chapters?
Rundt 25 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Dreamfall Chapters til?
Dreamfall Chapters finnes til PlayStation · PC · Xbox.
Har Dreamfall Chapters co-op?
Nei, Dreamfall Chapters er bare for én spiller.
Finnes Dreamfall Chapters på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Dreamfall Chapters på Steam Deck?
Spillbar
Hva koster Dreamfall Chapters?
249 kr på Steam.

Spill som ligner Dreamfall Chapters

Se alle spill som ligner Dreamfall Chapters →

Detroit: Become Human

Choices Matter · Cinematic · Emotional · Story Rich · Futuristic

Spillside →

Minds Beneath Us

Cyberpunk · Choose Your Own Adventure · Cinematic · Choices Matter · Drama

Spillside →

Life is Strange: Before the Storm

Choices Matter · Choose Your Own Adventure · Female Protagonist · Story Rich · Drama

Spillside →

Life is Strange: Reunion

Choose Your Own Adventure · Choices Matter · Cinematic · Emotional · Female Protagonist

Spillside →

Technobabylon

Cyberpunk · Point & Click · Sci-fi · Adventure · Female Protagonist

Spillside →

Banishers: Ghosts of New Eden

Lore-Rich · Emotional · Choices Matter · Cinematic · Third Person

Spillside →