GameAvant

Dungeon Siege II

PC

IGDB

80%

86 vurderinger

Steam:

76%

2 645 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

50 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PC
Utgivelsesdato
16. august 2005
Spilletid
Omtrent 54 timer
Vanskelighetsgrad
3/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Ukjent
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Dungeon Siege II?
Rundt 54 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Dungeon Siege II til?
Dungeon Siege II finnes til PC.
Har Dungeon Siege II co-op?
Nei, Dungeon Siege II er bare for én spiller.
Finnes Dungeon Siege II på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Dungeon Siege II på Steam Deck?
Ukjent
Hva koster Dungeon Siege II?
50 kr på Steam.

Spill som ligner Dungeon Siege II

Se alle spill som ligner Dungeon Siege II →

Dungeon Siege

RPG · Party-Based RPG · Action RPG · Hack and Slash · Fantasy

Spillside →

Torchlight

Action RPG · Hack and Slash · RPG · Dungeon Crawler · Fantasy

Spillside →

Torchlight II

Action RPG · Hack and Slash · RPG · Dungeon Crawler · Fantasy

Spillside →

Divine Divinity

RPG · Action RPG · Fantasy · Hack and Slash · Isometric

Spillside →

Enclave

RPG · Hack and Slash · Fantasy · Role-playing (RPG) · Action RPG

Spillside →

Baldur's Gate: Dark Alliance II

Hack and Slash · Action RPG · RPG · Dungeon Crawler · Fantasy

Spillside →