GameAvant

Earth Defense Force 5

PlayStation · Switch · PC

IGDB

69%

24 vurderinger

Steam:

93%

9 375 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

168,92 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PlayStation · Switch · PC
Utgivelsesdato
7. desember 2017
Vanskelighetsgrad
4/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Spillbar
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes Earth Defense Force 5 til?
Earth Defense Force 5 finnes til PlayStation · Switch · PC.
Har Earth Defense Force 5 co-op?
Ja — Kun én spiller.
Finnes Earth Defense Force 5 på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Earth Defense Force 5 på Steam Deck?
Spillbar
Hva koster Earth Defense Force 5?
168,92 kr på Steam.

Spill som ligner Earth Defense Force 5

Se alle spill som ligner Earth Defense Force 5 →

Earth Defense Force 4.1: The Shadow of New Despair

Mechs · Third-Person Shooter · Aliens · Online Co-Op · Split Screen

Spillside →

Gears 5

Third-Person Shooter · Split Screen · Action · Co-op · Local Co-Op

Spillside →

Warhammer 40,000: Space Marine

Third-Person Shooter · Action · Sci-fi · Shooter · Co-op

Spillside →

Shogo: Mobile Armor Division

Mechs · Action · Strategy · Shooter · Sci-fi

Spillside →

Vanquish

Third-Person Shooter · Mechs · Sci-fi · Shooter · Action

Spillside →

Hypercharge: Unboxed

Third-Person Shooter · Split Screen · Online Co-Op · Party · Local Co-Op

Spillside →

Spill sammen

Sjekk for gruppen din