GameAvant

Island Saver

PlayStation · Mobile · PC · Xbox · Switch

IGDB

64%

15 vurderinger

Steam:

95%

3 869 anmeldelser

Fakta

Plattformer
PlayStation · Mobile · PC · Xbox · Switch
Utgivelsesdato
12. mai 2020
Vanskelighetsgrad
1/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Spillbar
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes Island Saver til?
Island Saver finnes til PlayStation · Mobile · PC · Xbox · Switch.
Har Island Saver co-op?
Nei, Island Saver er bare for én spiller.
Finnes Island Saver på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Island Saver på Steam Deck?
Spillbar

Spill som ligner Island Saver

Se alle spill som ligner Island Saver →

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Free to Play · Adventure · Action · Cute · Singleplayer

Spillside →

Devolverland Expo

Free to Play · FPS · First-Person · Action · Adventure

Spillside →

Floating Point

Free to Play · Casual · Indie · Singleplayer · Single player

Spillside →

Tribes: Ascend

Free to Play · FPS · Open world · Action · Multiplayer

Spillside →

Meteor 60 Seconds!

Free to Play · Simulator · Funny · Action · Cute

Spillside →

Alien Swarm

Free to Play · Action · Multiplayer · Shooter · Adventure

Spillside →