GameAvant

Kill It With Fire

PlayStation · Mobile · PC · Xbox · Switch

IGDB

71%

30 vurderinger

Steam:

95%

4 036 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

145 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PlayStation · Mobile · PC · Xbox · Switch
Utgivelsesdato
13. august 2020
Spilletid
Omtrent 7 timer
Vanskelighetsgrad
1/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Verifisert
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Kill It With Fire?
Rundt 7 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Kill It With Fire til?
Kill It With Fire finnes til PlayStation · Mobile · PC · Xbox · Switch.
Har Kill It With Fire co-op?
Nei, Kill It With Fire er bare for én spiller.
Finnes Kill It With Fire på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Kill It With Fire på Steam Deck?
Verifisert
Hva koster Kill It With Fire?
145 kr på Steam.

Spill som ligner Kill It With Fire

Se alle spill som ligner Kill It With Fire →

Turbo Dismount

Destruction · Physics · Funny · Simulation · Comedy

Spillside →

Deeeer Simulator

Destruction · Physics · Comedy · Sandbox · Funny

Spillside →

Goat Simulator

Destruction · Physics · Simulation · Comedy · Funny

Spillside →

Fall Guys

Party Game · Massively Multiplayer · Family Friendly · Physics · Comedy

Spillside →

Octodad: Dadliest Catch

Comedy · Physics · Family Friendly · Funny · Simulator

Spillside →

Brick Rigs

Destruction · Physics · Sandbox · Family Friendly · Simulator

Spillside →