GameAvant

Killer Instinct

PC · Xbox

IGDB

77%

53 vurderinger

Steam:

86%

5 684 anmeldelser

Fakta

Plattformer
PC · Xbox
Utgivelsesdato
22. november 2013
Vanskelighetsgrad
3/5 (anslått)
Spillmoduser
Online: opptil 2 · Sofa-co-op: opptil 2 · PvP
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Verifisert
Mikrotransaksjoner
Ja

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes Killer Instinct til?
Killer Instinct finnes til PC · Xbox.
Har Killer Instinct co-op?
Ja — Online: opptil 2 · Sofa-co-op: opptil 2 · PvP.
Finnes Killer Instinct på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Killer Instinct på Steam Deck?
Verifisert

Spill som ligner Killer Instinct

Se alle spill som ligner Killer Instinct →

The King of Fighters '98 Ultimate Match Final Edition

Fighting · 2D Fighter · Arcade · Competitive · Multiplayer

Spillside →

Guilty Gear Xrd: Rev 2

Fighting · 2D Fighter · Great Soundtrack · 2.5D · Competitive

Spillside →

Ultra Street Fighter IV

Fighting · 2D Fighter · Competitive · Arcade · Local Multiplayer

Spillside →

Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Fighting · 2D Fighter · Competitive · Arcade · Great Soundtrack

Spillside →

Street Fighter IV

Fighting · 2D Fighter · Arcade · Action · Local Multiplayer

Spillside →

The King of Fighters XV

Fighting · 2D Fighter · Competitive · Arcade · Multiplayer

Spillside →

Spill sammen

Online

Opptil 2 spillere

Samme sofa

Opptil 2 spillere

Sjekk for gruppen din