GameAvant

Legends of Runeterra

Mobile · PC

IGDB

80%

81 vurderinger

Fakta

Plattformer
Mobile · PC
Utgivelsesdato
30. april 2020
Spillmoduser
Online: opptil 2 · PvP
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes Legends of Runeterra til?
Legends of Runeterra finnes til Mobile · PC.
Har Legends of Runeterra co-op?
Ja — Online: opptil 2 · PvP.
Finnes Legends of Runeterra på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner Legends of Runeterra

Se alle spill som ligner Legends of Runeterra →

Hearthstone

Card & Board Game · collecting card game - ccg · collectible card game · Turn-based strategy (TBS) · card collection

Spillside →

Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Joey the Passion

card collection · Card & Board Game · Turn-based strategy (TBS) · Fantasy · Strategy

Spillside →

Yu-Gi-Oh! GX Tag Force 3

Card & Board Game · Fantasy · Strategy

Spillside →

Magic: The Gathering Arena

Card & Board Game · collecting card game - ccg · Turn-based strategy (TBS) · collectible card game · card collection

Spillside →

Teamfight Tactics

available on - pc gamepass · Card & Board Game · Turn-based strategy (TBS) · Fantasy · Strategy

Spillside →

Magic: The Gathering

card collection · Card & Board Game · Turn-based strategy (TBS) · Fantasy · Strategy

Spillside →

Spill sammen

Online

Opptil 2 spillere

Sjekk for gruppen din