GameAvant

My Singing Monsters

Mobile · PC

IGDB

78%

28 vurderinger

Steam:

93%

49 590 anmeldelser

Fakta

Plattformer
Mobile · PC
Utgivelsesdato
3. september 2012
Vanskelighetsgrad
1/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Verifisert
Mikrotransaksjoner
Ja

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes My Singing Monsters til?
My Singing Monsters finnes til Mobile · PC.
Har My Singing Monsters co-op?
Nei, My Singing Monsters er bare for én spiller.
Finnes My Singing Monsters på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer My Singing Monsters på Steam Deck?
Verifisert

Spill som ligner My Singing Monsters

Se alle spill som ligner My Singing Monsters →

Alpaca Stacka

Creature Collector · Collectathon · Cute · Relaxing · Nature

Spillside →

Kabuto Park

Creature Collector · Kids · Nature · Cartoony · Cute

Spillside →

Slime Rancher 2

Creature Collector · Cute · Relaxing · Colorful · Building

Spillside →

Farm Together

Farming Sim · Kids · Colony Sim · Building · Relaxing

Spillside →

100 Dino Cats

Creature Collector · Dinosaurs · Free to Play · Kids · Cartoony

Spillside →

Farming Simulator 2013

Farming Sim · Simulation · Simulator · Strategy · Casual

Spillside →