GameAvant

OutRun 2006: Coast 2 Coast

PC · PlayStation

IGDB

83%

40 vurderinger

Fakta

Plattformer
PC · PlayStation
Utgivelsesdato
31. mars 2006
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes OutRun 2006: Coast 2 Coast til?
OutRun 2006: Coast 2 Coast finnes til PC · PlayStation.
Har OutRun 2006: Coast 2 Coast co-op?
Nei, OutRun 2006: Coast 2 Coast er bare for én spiller.
Finnes OutRun 2006: Coast 2 Coast på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner OutRun 2006: Coast 2 Coast

Se alle spill som ligner OutRun 2006: Coast 2 Coast →

Need for Speed: Underground 2

Racing · street racing · licensed cars · in-game advertising · drifting

Spillside →

Burnout 3: Takedown

Racing · in-game radio · street racing · drifting · dead multiplayer

Spillside →

Need for Speed: Underground

Racing · street racing · licensed cars · drifting · dead multiplayer

Spillside →

Burnout 2: Point of Impact

Racing · street racing · dynamic soundtrack · drifting · sports cars

Spillside →

Ridge Racer

Racing · drifting · checkpoints · Action · Multiplayer

Spillside →