GameAvant

Sally Face

Xbox · PlayStation · PC · Mobile · Switch

IGDB

80%

62 vurderinger

Steam:

97%

27 502 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

33,50 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
Xbox · PlayStation · PC · Mobile · Switch
Utgivelsesdato
14. desember 2016
Spilletid
Omtrent 10 timer
Vanskelighetsgrad
2/5 (anslått)
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Verifisert
Mikrotransaksjoner
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Sally Face?
Rundt 10 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Sally Face til?
Sally Face finnes til Xbox · PlayStation · PC · Mobile · Switch.
Har Sally Face co-op?
Nei, Sally Face er bare for én spiller.
Finnes Sally Face på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Sally Face på Steam Deck?
Verifisert
Hva koster Sally Face?
33,50 kr på Steam.

Spill som ligner Sally Face

Se alle spill som ligner Sally Face →

Rusty Lake Hotel

Point & Click · Mystery · Psychological Horror · Puzzle · Point-and-click

Spillside →

Rusty Lake: Roots

Psychological Horror · Point & Click · Puzzle · Horror · Point-and-click

Spillside →

If on a Winter's Night, Four Travelers

Narrative · Supernatural · Dark · Psychological Horror · Point & Click

Spillside →

Rusty Lake Paradise

Point & Click · Psychological Horror · Mystery · Puzzle · Point-and-click

Spillside →

Little Misfortune

Psychological Horror · Mystery · Point & Click · Dark Humor · Horror

Spillside →

Last Report

Psychological Horror · Mystery · Supernatural · Dark · Horror

Spillside →