GameAvant

The Last Guardian

PlayStation

IGDB

81%

335 vurderinger

Fakta

Plattformer
PlayStation
Utgivelsesdato
6. desember 2016
Spilletid
Omtrent 13 timer
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er The Last Guardian?
Rundt 13 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes The Last Guardian til?
The Last Guardian finnes til PlayStation.
Har The Last Guardian co-op?
Nei, The Last Guardian er bare for én spiller.
Finnes The Last Guardian på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner The Last Guardian

Se alle spill som ligner The Last Guardian →

LittleBigPlanet

Platform · Puzzle · Adventure · Action · Single player

Spillside →

Nioh

tokyo game show 2010 · development hell · playstation experience 2016 · rpg elements · platform exclusive

Spillside →

Mario vs. Donkey Kong

Platform · Puzzle · Action · Single player

Spillside →

God of War: Ghost of Sparta

tokyo game show 2010 · swimming · sword & sorcery · platform exclusive · real-time combat

Spillside →

Spyro the Dragon

Platform · Adventure · Action · Third person · Single player

Spillside →

Horizon Zero Dawn

playstation experience 2016 · platform exclusive · original soundtrack release · playstation trophies · action-adventure

Spillside →