GameAvant

Tony Hawk's Underground 2

PC · PlayStation

IGDB

80%

176 vurderinger

Fakta

Plattformer
PC · PlayStation
Utgivelsesdato
4. oktober 2004
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes Tony Hawk's Underground 2 til?
Tony Hawk's Underground 2 finnes til PC · PlayStation.
Har Tony Hawk's Underground 2 co-op?
Nei, Tony Hawk's Underground 2 er bare for én spiller.
Finnes Tony Hawk's Underground 2 på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner Tony Hawk's Underground 2

Se alle spill som ligner Tony Hawk's Underground 2 →

Tony Hawk's Underground

Sport · face mapping · cinematic jump · skateboarding · renderware

Spillside →

Tony Hawk's Pro Skater 4

Sport · cinematic jump · skateboarding · renderware · color customization

Spillside →

Tony Hawk's Pro Skater 3

Sport · cinematic jump · skateboarding · renderware · grind

Spillside →

Skate

Sport · cinematic jump · skateboarding · grind · product placement

Spillside →

Skate 3

Sport · skateboarding · grind · instant replay · dolby digital

Spillside →

SSX on Tour

Sport · cinematic jump · grind · crossover · licensed soundtrack

Spillside →