GameAvant

Watch Dogs 2

PlayStation · PC · Xbox

IGDB

79%

767 vurderinger

Steam:

82%

95 242 anmeldelser

Tilgjengelighet

Hvor du kan spille

Steam

29,95 kr

Kjøp

Fakta

Plattformer
PlayStation · PC · Xbox
Utgivelsesdato
15. november 2016
Spilletid
Omtrent 38 timer
Vanskelighetsgrad
3/5 (anslått)
Spillmoduser
Online: opptil 4
Norsk tekst
Nei
Steam Deck
Støttes ikke
Mikrotransaksjoner
Ja

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Watch Dogs 2?
Rundt 38 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Watch Dogs 2 til?
Watch Dogs 2 finnes til PlayStation · PC · Xbox.
Har Watch Dogs 2 co-op?
Ja — Online: opptil 4.
Finnes Watch Dogs 2 på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.
Fungerer Watch Dogs 2 på Steam Deck?
Støttes ikke
Hva koster Watch Dogs 2?
29,95 kr på Steam.

Spill som ligner Watch Dogs 2

Se alle spill som ligner Watch Dogs 2 →

Watch Dogs

Hacking · Open World · Parkour · Stealth · Third-Person Shooter

Spillside →

Hacknet

Hacking · Crime · ea app · cyberpunk · Adventure

Spillside →

Grand Theft Auto V

Crime · Open World · Third Person · Third-Person Shooter · Sandbox

Spillside →

Mafia II

Crime · Open World · Third-Person Shooter · Stealth · Third Person

Spillside →

Far Cry 3

Open World · Stealth · Shooter · Sandbox · Multiplayer

Spillside →

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Stealth · Open World · Third Person · Third-Person Shooter · Shooter

Spillside →

Spill sammen

Online

Opptil 4 spillere

Sjekk for gruppen din