GameAvant

World Cup 98

PC · PlayStation

IGDB

86%

36 vurderinger

Fakta

Plattformer
PC · PlayStation
Utgivelsesdato
31. mars 1998
Spillmoduser
Sofa-co-op: opptil 4
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes World Cup 98 til?
World Cup 98 finnes til PC · PlayStation.
Har World Cup 98 co-op?
Ja — Sofa-co-op: opptil 4.
Finnes World Cup 98 på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner World Cup 98

Se alle spill som ligner World Cup 98 →

Championship Manager: Season 01/02

tournament · Sport · year in the title · soccer · Multiplayer

Spillside →

Pro Evolution Soccer 2013

tournament · Sport · year in the title · soccer · Side view

Spillside →

Sensible World of Soccer

Sport · year in the title · soccer · Single player

Spillside →

Football Manager 2016

year in the title · soccer · Sport · Multiplayer · Single player

Spillside →

Pro Evolution Soccer 2017

year in the title · soccer · Sport · Multiplayer · Single player

Spillside →

2006 FIFA World Cup

soccer · Sport · Split screen · Multiplayer · Single player

Spillside →

Spill sammen

Samme sofa

Opptil 4 spillere

Sjekk for gruppen din