GameAvant

WWF Attitude

PlayStation

IGDB

79%

31 vurderinger

Fakta

Plattformer
PlayStation
Utgivelsesdato
3. juni 1999
Spillmoduser
Kun én spiller
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvilke plattformer finnes WWF Attitude til?
WWF Attitude finnes til PlayStation.
Har WWF Attitude co-op?
Nei, WWF Attitude er bare for én spiller.
Finnes WWF Attitude på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner WWF Attitude

Se alle spill som ligner WWF Attitude →

WWF No Mercy

Fighting · Sport · wwe championship · wrestling · tag teaming

Spillside →

WWF SmackDown! 2: Know Your Role

Sport · wwe championship · wrestling · tag teaming · professional wrestler

Spillside →

WWE Smackdown! Here Comes the Pain

Sport · wwe championship · wrestling · tag teaming · professional wrestler

Spillside →

Def Jam: Fight for NY

Fighting · Sport · wrestling · finishing move · melee

Spillside →

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

Fighting · Split screen · Action · Third person · Multiplayer

Spillside →

Marvel Super Heroes vs. Street Fighter

Fighting · tag teaming · character select screen · tie-in · melee

Spillside →