GameAvant

Ace Combat 2

PlayStation

IGDB

81%

42 betyg

Fakta

Plattformar
PlayStation
Releasedatum
30 maj 1997
Speltid
Cirka 7 timmar
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej

Vanliga frågor

Hur långt är Ace Combat 2?
Cirka 7 timmar för att klara huvudhistorien.
Vilka plattformar finns Ace Combat 2 till?
Ace Combat 2 finns till PlayStation.
Har Ace Combat 2 co-op?
Nej, Ace Combat 2 är bara för en spelare.
Finns Ace Combat 2 på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.

Spel som liknar Ace Combat 2

Se alla spel som liknar Ace Combat 2 →

Ace Combat 3: Electrosphere

Warfare · combat flight simulator · pilot · flight simulator · Simulator

Spelsida →

Ace Combat 5: The Unsung War

Warfare · combat flight simulator · Simulator · pilot · flight simulator

Spelsida →

Ace Combat Zero: The Belkan War

Warfare · combat flight simulator · pilot · flight simulator · Simulator

Spelsida →

Ace Combat 6: Fires of Liberation

Warfare · combat flight simulator · pilot · Simulator · flight simulator

Spelsida →

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Warfare · Shooter · First person · Action · Single player

Spelsida →

Red Baron

Warfare · flight simulator · flight · Simulator · Shooter

Spelsida →