GameAvant

Spelprofil

Cel Damage HD

Är det ditt slags spel?

PlayStationXboxSwitch

Välj vad som är viktigt för dig

Är det här ditt slags spel?

Alla frågor är valfria.

Spelsätt

Hur vill du spela?

Berättelse

Hur mycket story och dialog vill du ha?

Utifrån dina val

Välj vad som är viktigt för dig ovan så visas resultatet här.

IGDB

51%

5 betyg

Fakta

Plattformar
PlayStation · Xbox · Switch
Releasedatum
22 april 2014
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Cel Damage HD till?
Cel Damage HD finns till PlayStation · Xbox · Switch.
Har Cel Damage HD co-op?
Nej, Cel Damage HD är bara för en spelare.
Finns Cel Damage HD på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.

Spel som liknar Cel Damage HD

Se alla spel som liknar Cel Damage HD →

Mario Kart Wii

Racing · Party · vehicle combat · vehicular combat · Comedy

Spelsida →

R.C. Pro-Am

Racing · vehicle combat · vehicular combat · Action · Single player

Spelsida →

Toy Story Racer

Racing · Split screen · Third person · Action · Single player

Spelsida →

MotorStorm

Racing · cross buy · vehicle combat · vehicular combat · playstation tv support

Spelsida →

Super Mario Kart

Racing · Party · Arcade · vehicle combat · vehicular combat

Spelsida →

Spy Hunter

Racing · vehicle combat · vehicular combat · Arcade · Action

Spelsida →