GameAvant

Spelprofil

Full Auto

Är det ditt slags spel?

Xbox

Välj vad som är viktigt för dig

Är det här ditt slags spel?

Alla frågor är valfria.

Spelsätt

Hur vill du spela?

Tempo

Vad passar dig bäst?

Berättelse

Hur mycket story och dialog vill du ha?

Utifrån dina val

Välj vad som är viktigt för dig ovan så visas resultatet här.

IGDB

68%

8 betyg

Fakta

Plattformar
Xbox
Releasedatum
10 februari 2006
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Full Auto till?
Full Auto finns till Xbox.
Har Full Auto co-op?
Nej, Full Auto är bara för en spelare.
Finns Full Auto på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.

Spel som liknar Full Auto

Se alla spel som liknar Full Auto →

R.C. Pro-Am

vehicular combat · Racing · Single player

Spelsida →

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

Fighting · Split screen · Multiplayer · Single player

Spelsida →

Toy Story Racer

Racing · Split screen · Single player

Spelsida →

Spy Hunter

vehicular combat · Racing · Multiplayer · Single player

Spelsida →

Rock n' Roll Racing

vehicular combat · Racing · Split screen · Multiplayer · Single player

Spelsida →

Twisted Metal 4

Fighting · Racing · vehicular combat · Multiplayer · Single player

Spelsida →