GameAvant

Spelprofil

Horizon Chase 2

Är det ditt slags spel?

XboxPlayStationPCMobileSwitch

Välj vad som är viktigt för dig

Är det här ditt slags spel?

Alla frågor är valfria.

Spelsätt

Hur vill du spela?

Berättelse

Hur mycket story och dialog vill du ha?

Utifrån dina val

Välj vad som är viktigt för dig ovan så visas resultatet här.

IGDB

75%

7 betyg

Fakta

Plattformar
Xbox · PlayStation · PC · Mobile · Switch
Releasedatum
9 september 2022
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Horizon Chase 2 till?
Horizon Chase 2 finns till Xbox · PlayStation · PC · Mobile · Switch.
Har Horizon Chase 2 co-op?
Nej, Horizon Chase 2 är bara för en spelare.
Finns Horizon Chase 2 på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.

Spel som liknar Horizon Chase 2

Se alla spel som liknar Horizon Chase 2 →

Smash Hit

available on - apple arcade · Arcade · Indie · Co-operative · Action

Spelsida →

F1 2019

Racing · Sport · Third person · Multiplayer · Single player

Spelsida →

Mini Motorways

available on - apple arcade · Indie · Single player

Spelsida →

Toy Story Racer

Racing · Split screen · Action · Third person · Single player

Spelsida →

Hot Lava

apple arcade · available on - apple arcade · Racing · Indie · Action

Spelsida →

Final Fantasy

available on - apple arcade · Single player

Spelsida →