GameAvant

Spelprofil

Motel Manager Simulator

Är det ditt slags spel?

PC

Välj vad som är viktigt för dig

Är det här ditt slags spel?

Alla frågor är valfria.

Utforskande

Hur vill du hitta vägen?

Spelsätt

Hur vill du spela?

Utifrån dina val

Välj vad som är viktigt för dig ovan så visas resultatet här.

IGDB

50%

7 betyg

Steam:

84%

1 478 recensioner

Tillgänglighet

Var du kan spela

Steam

17,49 €

Köp

Fakta

Plattformar
PC
Releasedatum
26 augusti 2024
Svårighetsgrad
1/5 (uppskattat)
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej
Steam Deck
Spelbar
Mikrotransaktioner
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Motel Manager Simulator till?
Motel Manager Simulator finns till PC.
Har Motel Manager Simulator co-op?
Nej, Motel Manager Simulator är bara för en spelare.
Finns Motel Manager Simulator på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.
Fungerar Motel Manager Simulator på Steam Deck?
Spelbar
Vad kostar Motel Manager Simulator?
17,49 € på Steam.

Spel som liknar Motel Manager Simulator

Se alla spel som liknar Motel Manager Simulator →

Supermarket Simulator

Business · Economy · Trading · Management · Simulation

Spelsida →

Supermarket Together

Business · Economy · Management · Trading · Simulation

Spelsida →

King of Retail

Design & Illustration · Business · Trading · Economy · Immersive Sim

Spelsida →

Big Ambitions

Business · Economy · Management · Life Sim · Immersive Sim

Spelsida →

Gas Station Simulator

Business · Design & Illustration · Economy · Management · Simulation

Spelsida →

TCG Card Shop Simulator

Business · Economy · Management · Trading · Simulation

Spelsida →