GameAvant

Spelprofil

Mugen Souls Z

Är det ditt slags spel?

PlayStationPCSwitch

Välj vad som är viktigt för dig

Är det här ditt slags spel?

Alla frågor är valfria.

Utforskande

Hur vill du hitta vägen?

Tempo

Vad passar dig bäst?

Berättelse

Hur mycket story och dialog vill du ha?

Utifrån dina val

Välj vad som är viktigt för dig ovan så visas resultatet här.

IGDB

52%

6 betyg

Steam:

73%

75 recensioner

Tillgänglighet

Var du kan spela

Steam

19,99 €

Köp

Fakta

Plattformar
PlayStation · PC · Switch
Releasedatum
25 april 2013
Svårighetsgrad
3/5 (uppskattat)
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej
Steam Deck
Okänt
Mikrotransaktioner
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Mugen Souls Z till?
Mugen Souls Z finns till PlayStation · PC · Switch.
Har Mugen Souls Z co-op?
Nej, Mugen Souls Z är bara för en spelare.
Finns Mugen Souls Z på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.
Fungerar Mugen Souls Z på Steam Deck?
Okänt
Vad kostar Mugen Souls Z?
19,99 € på Steam.

Spel som liknar Mugen Souls Z

Se alla spel som liknar Mugen Souls Z →

Troubleshooter: Abandoned Children

Tactical RPG · Strategy RPG · Party-Based RPG · JRPG · Turn-Based

Spelsida →

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV

JRPG · Turn-Based · RPG · Romance · Mechs

Spelsida →

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II

JRPG · Turn-Based · Mechs · Anime · RPG

Spelsida →

Symphony of War: The Nephilim Saga

Tactical RPG · Strategy RPG · Party-Based RPG · Romance · JRPG

Spelsida →

Epic Seven

Strategy RPG · Party-Based RPG · Tactical RPG · JRPG · Anime

Spelsida →

Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven

Tactical RPG · JRPG · Party-Based RPG · Turn-Based · Romance

Spelsida →