GameAvant

Spelprofil

No Time to Explain

Är det ditt slags spel?

PC

Välj vad som är viktigt för dig

Är det här ditt slags spel?

Alla frågor är valfria.

Spelsätt

Hur vill du spela?

Längd

Hur långt spel vill du ha?

Utifrån dina val

Välj vad som är viktigt för dig ovan så visas resultatet här.

IGDB

69%

12 betyg

Fakta

Plattformar
PC
Releasedatum
20 juli 2011
Speltid
Cirka 2 timmar
Spellägen
Co-op i soffan: upp till 4
Svensk text
Nej

Vanliga frågor

Hur långt är No Time to Explain?
Cirka 2 timmar för att klara huvudhistorien.
Vilka plattformar finns No Time to Explain till?
No Time to Explain finns till PC.
Har No Time to Explain co-op?
Ja — Co-op i soffan: upp till 4.
Finns No Time to Explain på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.

Spel som liknar No Time to Explain

Se alla spel som liknar No Time to Explain →

The Last Door

crowd funded · crowdfunding · steam greenlight · crowdfunding - kickstarter · steam trading cards

Spelsida →

Uncharted: Golden Abyss

Platform · Shooter · Adventure · Action

Spelsida →

The NewZealand Story

Platform · Shooter · Multiplayer · Action

Spelsida →

Kirby's Return to Dream Land Deluxe

Platform · Co-operative · Adventure · Action · Multiplayer

Spelsida →

Mario & Luigi: Brothership

Platform · Comedy · Adventure · Action

Spelsida →

Spela tillsammans

Samma soffa

Upp till 4 spelare

Kolla för din grupp