GameAvant

Rusty Lake Paradise

Mobile · PC

IGDB

71%

68 betyg

Steam:

95%

7 207 recensioner

Tillgänglighet

Var du kan spela

Steam

3,99 €

Köp

Fakta

Plattformar
Mobile · PC
Releasedatum
11 januari 2018
Speltid
Cirka 3 timmar
Svårighetsgrad
3/5 (uppskattat)
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej
Steam Deck
Spelbar
Mikrotransaktioner
Nej

Vanliga frågor

Hur långt är Rusty Lake Paradise?
Cirka 3 timmar för att klara huvudhistorien.
Vilka plattformar finns Rusty Lake Paradise till?
Rusty Lake Paradise finns till Mobile · PC.
Har Rusty Lake Paradise co-op?
Nej, Rusty Lake Paradise är bara för en spelare.
Finns Rusty Lake Paradise på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.
Fungerar Rusty Lake Paradise på Steam Deck?
Spelbar
Vad kostar Rusty Lake Paradise?
3,99 € på Steam.

Spel som liknar Rusty Lake Paradise

Se alla spel som liknar Rusty Lake Paradise →

Cube Escape: Paradox

Puzzle · Point & Click · Mystery · escape room · Psychological Horror

Spelsida →

Rusty Lake: Roots

Puzzle · Point & Click · Psychological Horror · Horror · Point-and-click

Spelsida →

Rusty Lake Hotel

Point & Click · Puzzle · Mystery · Psychological Horror · Point-and-click

Spelsida →

Servant of the Lake

Point & Click · Puzzle · Escape Room · Mystery · Point-and-click

Spelsida →

The Room Two

Puzzle · Point & Click · Mystery · Point-and-click · Horror

Spelsida →

Black Mirror III: Final Fear

Point & Click · Puzzle · Mystery · Point-and-click · Horror

Spelsida →