GameAvant

Spelprofil

Shell Shockers

Mobile

IGDB

79%

19 betyg

Fakta

Plattformar
Mobile
Releasedatum
1 september 2017
Spellägen
Online: upp till 18
Svensk text
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Shell Shockers till?
Shell Shockers finns till Mobile.
Har Shell Shockers co-op?
Ja — Online: upp till 18.
Finns Shell Shockers på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.

Spel som liknar Shell Shockers

Se alla spel som liknar Shell Shockers →

GunZ: The Duel

Shooter · Co-operative · Action · Multiplayer

Spelsida →

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Shooter · First person · Action

Spelsida →

The NewZealand Story

Shooter · Action · Multiplayer

Spelsida →

Spela tillsammans

Online

Upp till 18 spelare

Kolla för din grupp