GameAvant

Soda Dungeon 2

Mobile · PC

IGDB

70%

10 betyg

Steam:

94%

5 674 recensioner

Fakta

Plattformar
Mobile · PC
Releasedatum
9 juli 2020
Svårighetsgrad
2/5 (uppskattat)
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej
Steam Deck
Spelbar
Mikrotransaktioner
Ja

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Soda Dungeon 2 till?
Soda Dungeon 2 finns till Mobile · PC.
Har Soda Dungeon 2 co-op?
Nej, Soda Dungeon 2 är bara för en spelare.
Finns Soda Dungeon 2 på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.
Fungerar Soda Dungeon 2 på Steam Deck?
Spelbar

Spel som liknar Soda Dungeon 2

Se alla spel som liknar Soda Dungeon 2 →

Soda Dungeon

Free to Play · Incremental · Dungeon Crawler · Pixel Graphics · Idler

Spelsida →

Clicker Heroes

Incremental · Idler · Free to Play · clicker · Casual

Spelsida →

Swords & Souls: Neverseen

Idler · Turn-Based Combat · Strategy RPG · Turn-Based · Turn-based strategy (TBS)

Spelsida →

Realm Grinder

Incremental · Free to Play · Idler · clicker · Pixel Graphics

Spelsida →

NGU Idle

Idler · Incremental · Free to Play · Simulation · Indie

Spelsida →

Magic Archery

Idler · Incremental · Free to Play · Pixel Graphics · Fantasy

Spelsida →