GameAvant

Dark Souls

PlayStation · PC · Xbox · Switch

IGDB

89%

1 729 vurderinger

Fakta

Plattformer
PlayStation · PC · Xbox · Switch
Utgivelsesdato
22. september 2011
Spilletid
Omtrent 50 timer
Spillmoduser
Online: opptil 3
Norsk tekst
Nei

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er Dark Souls?
Rundt 50 timer for å fullføre hovedhistorien.
Hvilke plattformer finnes Dark Souls til?
Dark Souls finnes til PlayStation · PC · Xbox · Switch.
Har Dark Souls co-op?
Ja — Online: opptil 3.
Finnes Dark Souls på ditt språk?
Ikke bekreftet — sjekk butikksiden for ditt språk.

Spill som ligner Dark Souls

Se alle spill som ligner Dark Souls →

Demon's Souls

Role-playing (RPG) · souls as currency · old-fashioned english · soul steal · blacksmith

Spillside →

Bloodborne

Role-playing (RPG) · sliding down ladders · soulslike · Fantasy · british accent

Spillside →

Elden Ring

Role-playing (RPG) · Fantasy · Adventure · souls as currency · old-fashioned english

Spillside →

Dark Souls II

Role-playing (RPG) · Fantasy · souls as currency · Adventure · old-fashioned english

Spillside →

Gears of War

games for windows - live · apocalypse · context sensitive · secret achievements · games with gold

Spillside →

Fable

Role-playing (RPG) · old-fashioned english · Fantasy · Adventure · british accent

Spillside →

Spill sammen

Online

Opptil 3 spillere

Sjekk for gruppen din