GameAvant

Guilty Gear Xrd: Sign

PlayStation · PC

IGDB

77%

23 betyg

Steam:

91%

2 284 recensioner

Tillgänglighet

Var du kan spela

Steam

27,99 €

Köp

Fakta

Plattformar
PlayStation · PC
Releasedatum
4 december 2014
Svårighetsgrad
3/5 (uppskattat)
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej
Steam Deck
Verifierad
Mikrotransaktioner
Nej

Vanliga frågor

Vilka plattformar finns Guilty Gear Xrd: Sign till?
Guilty Gear Xrd: Sign finns till PlayStation · PC.
Har Guilty Gear Xrd: Sign co-op?
Nej, Guilty Gear Xrd: Sign är bara för en spelare.
Finns Guilty Gear Xrd: Sign på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.
Fungerar Guilty Gear Xrd: Sign på Steam Deck?
Verifierad
Vad kostar Guilty Gear Xrd: Sign?
27,99 € på Steam.

Spel som liknar Guilty Gear Xrd: Sign

Se alla spel som liknar Guilty Gear Xrd: Sign →

BlazBlue: Cross Tag Battle

2D Fighter · Fighting · Anime · eSports · Arcade

Spelsida →

BlazBlue: Central Fiction

Fighting · 2D Fighter · Anime · Arcade · Great Soundtrack

Spelsida →

Guilty Gear Xrd: Rev 2

Fighting · 2D Fighter · Anime · Great Soundtrack · eSports

Spelsida →

Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Fighting · 2D Fighter · Anime · eSports · Arcade

Spelsida →

BlazBlue: Calamity Trigger

Fighting · 2D Fighter · Anime · Arcade · Great Soundtrack

Spelsida →

BlazBlue: Continuum Shift Extend

Fighting · 2D Fighter · Anime · Arcade · Great Soundtrack

Spelsida →