GameAvant

Just Cause 2

PlayStation · PC · Xbox

IGDB

81%

487 betyg

Steam:

90%

41 019 recensioner

Tillgänglighet

Var du kan spela

Steam

14,99 €

Köp

Fakta

Plattformar
PlayStation · PC · Xbox
Releasedatum
23 mars 2010
Speltid
Cirka 22 timmar
Svårighetsgrad
3/5 (uppskattat)
Spellägen
Endast en spelare
Svensk text
Nej
Steam Deck
Verifierad
Mikrotransaktioner
Nej

Vanliga frågor

Hur långt är Just Cause 2?
Cirka 22 timmar för att klara huvudhistorien.
Vilka plattformar finns Just Cause 2 till?
Just Cause 2 finns till PlayStation · PC · Xbox.
Har Just Cause 2 co-op?
Nej, Just Cause 2 är bara för en spelare.
Finns Just Cause 2 på ditt språk?
Inte bekräftat — kolla butikssidan för ditt språk.
Fungerar Just Cause 2 på Steam Deck?
Verifierad
Vad kostar Just Cause 2?
14,99 € på Steam.

Spel som liknar Just Cause 2

Se alla spel som liknar Just Cause 2 →

Just Cause 3

Open World · Destruction · Third-Person Shooter · Sandbox · Third Person

Spelsida →

Saints Row 2

Open World · Third-Person Shooter · Sandbox · Racing · Third Person

Spelsida →

Saints Row: The Third

Open World · Third-Person Shooter · Racing · Sandbox · Third Person

Spelsida →

Grand Theft Auto V

Open World · Racing · Third-Person Shooter · Third Person · Sandbox

Spelsida →

Grand Theft Auto IV

Open World · Third-Person Shooter · Racing · Sandbox · Third Person

Spelsida →

Mafia II

Open World · Third-Person Shooter · Racing · Sandbox · Action

Spelsida →